Om autoplan

Våre sertifikater:

  • Miljøfyrtårnsertifisert
  • Utilities NCE (Utilities Nordic & Central Europe) sertifisert
  • TransQ-sertifisert

Autoplan er et selskap i Sulland - et av Norges største bilkonsern.


Selskapsinformasjon

Autoplan ble etablert september 1999 og holder til i nye, lyse og trivelige lokaler i Løten, rett utenfor Hamar. Vår virksomhet omfatter forretningsområder innen blant annet administrasjon og leasing av kjøretøy mot bedriftsmarkedet, både offentlig og privat sektor. Autoplan har i dag i 55 ansatte lokalisert i Løten. Selskapet omsatte i 2022 for ca. 1,5 milliarder NOK.

02886

kundeservice@autoplan.no

Orgnr: 981 038 223

Hovedkontor

Besøksadresse
Elgvegen 2, 2340 Løten

Postadresse
Postboks 4064, 2306 Hamar

Våre tjenester

Autoplan leverer produktet Proff-lease. Dette er en komplett løsning som forenkler bilholdet for offentlig sektor og private bedrifter. Våre ansatte og vårt biladministrasjonssystem gir deg full kontroll over bilparken, leasing, serviceavtaler, og kostander. Dette gir driftssikker bilpark.

Les om proff-lease

Autoplan har også Innlandets største bruktbilutsalg. Bilene er i hovedsak tidligere leasingbiler.

Veien fremover

Autoplan har også Innlandets største bruktbilutsalg. Bilene er i hovedsak tidligere leasingbiler.

Se vårt bruktbilutvlag

Salg Biladministrasjon

Frode Engdal
Key Account Manager Nysalg

Mobil: 95 72 38 23
E-post: frode.engdal@autoplan.no

Øystein Østli
Bid Manager

Mobil: 94 16 87 46
E-post: oystein.ostli@autoplan.no

Arnfinn Berntsen
Key Account Manager

Mobil: 96 23 28 88
E-post: arnfinn.berntsen@autoplan.no

Arild Smedås
Key Account Manager

Mobil: 95 47 44 41
E-post: arild.smedas@autoplan.no

Brede Johansen
Key Account Manager

Mobil: 48 04 46 57
E-post: brede.johansen@autoplan.no

Christian Nordeng
Key Account Manager

Mobil: 97 71 35 20
E-post: christian.nordeng@autoplan.no

Kjetil Evensen
Inneselger

Mobil: 90 56 67 40
E-post: kjetil.evensen@autoplan.no

Reidar Westerhaug
Key Account Manager Nysalg

Mobil: 45 46 44 43
E-post: reidar.westerhaug@autoplan.no

Bruktbil

Emil Nybakken Aker
Bilselger

Mobil: 46 82 52 05
E-post: emil.aker@autoplan.no

Stig Arne Nettum
Bilselger

Mobil: 47 87 27 35
E-post: stig.nettum@autoplan.no

Roar Standal
Salgssjef Bruktbil

Mobil: 90 05 84 00
E-post: roar.standal@autoplan.no

Jonatan Nærstad
Bilselger

Mobil: 41 45 44 84
E-post: jonatan.narstad@autoplan.no

Anders Moberg
Bruktbil koordinator

Mobil: 90 01 14 40
E-post: anders.moberg@autoplan.no

Magnus Hansen
Bedriftselger

Mobil: 46 42 88 65
E-post: magnus.hansen@autoplan.no

Kundeservice

Madeleine Skjærstad
Controller

Mobil: 95 94 94 30
E-post: madeleine.skjarstad@autoplan.no

Kari Ingegerd Iversen
Kundemedarbeider

Mobil: 99 55 45 99
E-post: kari.iversen@autoplan.no

Silje Tangen Synstad
Kundemedarbeider

Mobil: 90 05 96 94
E-post: silje.synstad@autoplan.no

Hallgeir Henriksen
Controller

Mobil: 91 12 55 32
E-post: hallgeir.henriksen@autoplan.no

Jørn Yngve Øybakken
Senior kundekonsulent - Offentlig

Mobil: 94 86 74 90
E-post: jorn.oybakken@autoplan.no

Frank Robert Grytten
Kundekonsulent – Offentlig

Mobil: 48 07 02 21
E-post: frank.grytten@autoplan.no

Veronica Lund
Leder kundeservice

Mobil: 92 69 11 35
E-post: veronica.lund@autoplan.no

Maria Hagavik
Kundekonsulent

Mobil: 97 97 64 88
E-post: maria.hagavik@autoplan.no

Robert Coupe
Kundekonsulent – Offentlig

Mobil: 95 92 02 00
E-post: robert.coupe@autoplan.no

Amund Johannessen Myrvold
Kundekonsulent

Mobil: 95 11 73 03
E-post: amund.myrvold@autoplan.no

Steffen Tingvoll Evensen
Kundekonsulent

Mobil: 98 87 71 23
E-post: steffen.evensen@autoplan.no

Camilla Gonstad Nøss
Kundekonsulent

Mobil: 48 00 51 69
E-post: camilla.noss@autoplan.no

Kristian Nilsen
Kundekonsulent - Offentlig

Mobil: 48 06 24 32
E-post: kristian.nilsen@autoplan.no

Aleksander Schjerpen
Kundekonsulent

Mobil: 90 18 00 11
E-post: aleksander.schjerpen@autoplan.no

Marit Austlid
Kundekonsulent

Mobil:
E-post: marit.austlid@autoplan.no

Line Ødegaard
Kundekonsulent

Mobil: 90 97 83 02
E-post: line.odegaard@autoplan.no

Teknisk

Roger Kristiansen
Teknisk Leder

Mobil: 90 97 93 07
E-post: roger.kristiansen@autoplan.no

Martin Olafsen
Bilteknisk konsulent

Mobil: 47 51 75 33
E-post: martin.olafsen@autoplan.no

Innkjøp

Carsten Walmsnæss
Innkjøpskoordinator

Mobil: 90 24 86 91
E-post: Carsten.Walmsness@autoplan.no

Thomas Eriksen
Innkjøper

Mobil: 90 95 69 77
E-post: thomas.eriksen@autoplan.no

Nina Skårestuen
Logistikk medarbeider

Mobil: 97 79 15 48
E-post: nina.skarestuen@autoplan.no

Aleksander Eggen Rønningstad
Innkjøper

Mobil: 92 03 57 79
E-post: aleksander.ronningstad@autoplan.no

Dag-Rune Lågeide
Teamleder Innkjøp

Mobil: 99 45 81 45
E-post: dag-rune.lageide@autoplan.no

Regnskap

Øyvind Tryggeset Svendsen
Teamleder Regnskap

Mobil: 97 02 71 89
E-post: oyvind.svendsen@autoplan.no

Gro Kokslien Østvold
Regnskapssjef

Mobil: 95 93 56 88
E-post: gro.ostvold@autoplan.no

Aina Midtlien
Regnskapsmedarbeider

Mobil: 99 12 84 29
E-post: aina.midtlien@autoplan.no

Hilde Nordholm
Regnskapsmedarbeider

Mobil: 95 90 78 23
E-post: hilde.nordholm@autoplan.no

Anette Garcia De Presno
Regnskapsmedarbeider

Mobil: 91 19 34 32
E-post: anette.presno@autoplan.no

Ann Kristin Konradsen
Regnskapsmedarbeider

Mobil: 97 64 65 79
E-post: ann.kristin.konradsen@autoplan.no

Agnes Maria Lulka
Regnskapsmedarbeider

Mobil: 45 11 70 74
E-post: agnes.lulka@autoplan.no

Anne Hoberg Lysgaard
Regnskapsmedarbeider

Mobil: 41 31 24 88
E-post: anne.lysgaard@autoplan.no

Returbil

Jonny Rustad
Bilklargjører

Mobil: 94 10 67 17
E-post: jonny.rustad@autoplan.no

Jon Eirik Thrane
Bruktbilkoordinator

Mobil: 94 83 91 79
E-post: jon.thrane@autoplan.no

Roger Emilsen
Driftsleder

Mobil: 91 31 65 15
E-post: roger.emilsen@autoplan.no

Tore Andreassen
Teknisk leder

Mobil: 91 64 88 31
E-post: tore.andreassen@autoplan.no

Genadijus Fiodorovas
Bilklargjører

Mobil: 93 93 03 59
E-post:

Mantas Balciunas
Bilklargjører

Mobil: 93 94 99 31
E-post:

Remco Vos
Hjelpearbeider mekanisk

Mobil: 90 73 74 45
E-post: remco.vos@autoplan.no

Tomas Voveris
Bilklargjører

Mobil: 46 56 38 35
E-post: tomas.voveris@autoplan.no

Fredrik Nordlien
Verksted koordinator

Mobil: 95 96 80 69
E-post: fredrik.nordlien@autoplan.no

Benjamin Hansen Fjelland
Lærling bilklargjører

Mobil: 40 76 32 13
E-post: benjamin.fjelland@autoplan.no

Solvår Olsen
Bilklargjører

Mobil:
E-post: solvar.olsen@autoplan.no

Jonas Granum
Bilklargjører

Mobil: 98 42 91 54
E-post: jonas.granum@autoplan.no

Simen Aasen
Mekaniker

Mobil: 91 99 64 04
E-post: simen.aasen@autoplan.no

Stian Langberg
Verksted koordinator

Mobil: 97 64 24 69
E-post: stian.langberg@autoplan.no

Frida-Mariell Jevne Sveen
Lærling

Mobil: 91 11 39 58
E-post:

Ledergruppen

Cato Viken
Drift- og innkjøpssjef

Mobil: 91 11 99 74
E-post: cato.viken@autoplan.no

Vidar Strømsrud
Logistikk- og bruktbilsjef

Mobil: 92 84 39 89
E-post: vidar.stromsrud@autoplan.no

Kenneth Skjønhaug
Daglig leder

Mobil: 97 67 35 46
E-post: kenneth.skjonhaug@autoplan.no

Håvard Haug Underthun
Produkt- og utviklingssjef

Mobil: 41 33 67 44
E-post: havard.underthun@autoplan.no

Jo Morten Nordbye
Markedssjef

Mobil: 92 83 35 88
E-post: jo.morten.nordbye@autoplan.no

Ann-Karin Sjøberg
Økonomisjef

Mobil: 95 15 93 50
E-post: ann-karin.sjoberg@autoplan.no

Har du spørsmål til oss i Autoplan?