Om Autoplan

Biladministrasjon fra Autoplan er en komplett løsning som forenkler bilholdet for offentlig sektor og private bedrifter. Våre ansatte og vårt biladministrasjons system gir deg fullt overblikk over bilparken, leasing, serviceavtaler, full kostnadskontroll og en driftssikker bilpark.

Selskapsinformasjon

Autoplan ble etablert september 1999 og holder til i nye, lyse og trivelige lokaler i Løten, rett utenfor Hamar. Deres virksomhet omfatter forretningsområder innen blant annet administrasjon og leasing av kjøretøy mot bedriftsmarkedet, både offentlig og privat sektor. Autoplan har i dag i 44 ansatte lokalisert i Løten. Selskapet omsatte i 2020 for 1. Milliard NOK.

Autoplan sertifikater

  • Miljøfyrtårnsertifisert
  • Utilities NCE (Utilities Nordic & Central Europe) sertifisert
  • TransQ sertifisert

Autoplan er et selskap i Sulland - en av Norges største bilforhandlervirksomheter.

Miljøfyrtårn sertifisert

02886

kundeservice@autoplan.no

Orgnr: 981 038 223

Hovedkontor

Besøksadresse:
Elgvegen 2
2340 Løten

Postadresse:
PB 4064, 2306 Hamar

Salg Biladministrasjon

Frode Engdal
Key Account Manager Nysalg

MOBIL: 95 72 38 23
E-POST: frode.engdal@autoplan.no

Øystein Østli
Bid Manager

MOBIL: 94 16 87 46
E-POST: oystein.ostli@autoplan.no

Arnfinn Berntsen
Key Account Manager

MOBIL: 96 23 28 88
E-POST: arnfinn.berntsen@autoplan.no

Arild Smedås
Key Account Manager

MOBIL: 95 47 44 41
E-POST: arild.smedas@autoplan.no

Brede Johansen
Key Account Manager

MOBIL: 48 04 46 57
E-POST: brede.johansen@autoplan.no

Christian Nordeng
Key Account Manager

MOBIL: 97 71 35 20
E-POST: christian.nordeng@autoplan.no

Reidar Westerhaug
Teamleder

MOBIL: 45 46 44 43
E-POST: reidar.westerhaug@autoplan.no

Madeleine Skjærstad
Kundekonsulent

MOBIL: 95 94 94 30
E-POST: madeleine.skjarstad@autoplan.no

Kari Ingegerd Iversen
Kunderådgiver

MOBIL: 99 55 45 99
E-POST: kari.iversen@autoplan.no

Jørn Yngve Øybakken
Teamleder Forsvaret

MOBIL: 94 86 74 90
E-POST: jorn.oybakken@autoplan.no

Håvard Haug Underthun
Teamleder Offentlig

MOBIL: 41 33 67 44
E-POST: havard.underthun@autoplan.no

Salg Bruktbil

Emil Nybakken Aker
Bruktbilselger

MOBIL: 46 82 52 05
E-POST: emil.aker@autoplan.no

Stig Arne Nettum
Bruktbilselger

MOBIL: 47 87 27 35
E-POST: stig.nettum@autoplan.no

Roar Standal
Salgssjef Bruktbil

MOBIL: 90 05 84 00
E-POST: roar.standal@autoplan.no

Kundeservice

Roger Kristiansen
Teknisk Leder

MOBIL: 90 97 93 07
E-POST: roger.kristiansen@autoplan.no

Kjetil Evensen
Teamleder næring

MOBIL: 90 56 67 40
E-POST: kjetil.evensen@autoplan.no

Hallgeir Henriksen
Controller

MOBIL: 91 12 55 32
E-POST: hallgeir.henriksen@autoplan.no

Frank Robert Grytten
Konsulent Team Offentlig

MOBIL: 48 07 02 21
E-POST: frank.grytten@autoplan.no

Martin Olafsen
Bilteknisk konsulent

MOBIL: 47 51 75 33
E-POST: martin.olafsen@autoplan.no

Regnskap

Øyvind Tryggeset Svendsen
Teamleder Regnskap

MOBIL: 97 02 71 89
E-POST: oyvind.svendsen@autoplan.no

Silje Tangen Synstad
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 90 05 96 94
E-POST: silje.synstad@autoplan.no

Hanne Mago
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 94 17 46 99
E-POST: hanne.mago@autoplan.no

Aina Midtlien
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 99 12 84 29
E-POST: aina.midtlien@autoplan.no

Hilde Nordholm
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 95 90 78 23
E-POST: hilde.nordholm@autoplan.no

Returbil

Jonny Rustad
Bilklargjører

MOBIL: 94 10 67 17
E-POST: jonny.rustad@autoplan.no

Brede Torgersen
Bilklargjører

MOBIL: 90 47 66 87
E-POST: brede.torgersen@autoplan.no

Jon Eirik Thrane
Bruktbilkoordinator

MOBIL: 94 83 91 79
E-POST: jon.thrane@autoplan.no

Roger Emilsen
Driftsleder

MOBIL: 91 31 65 15
E-POST: roger.emilsen@autoplan.no

Tore Andreassen
Teknisk leder

MOBIL: 91 64 88 31
E-POST: tore.andreassen@autoplan.no

Genadijus Fiodorovas
Bilklargjører

MOBIL: 93 93 03 59
E-POST:

Mantas Balciunas
Bilklargjører

MOBIL: 93 94 99 31
E-POST:

Ledergruppen

Cato Viken
Drift- og innkjøpssjef

MOBIL: 91 11 99 74
E-POST: cato.viken@autoplan.no

Tormod Kvam
Daglig Leder

MOBIL: 91 52 58 30
E-POST: tormod.kvam@autoplan.no

Gro Kokslien Østvold
Økonomisjef

MOBIL: 95 93 56 88
E-POST: gro.ostvold@autoplan.no

Vidar Strømsrud
Logistikk- og bruktbilsjef

MOBIL: 92 84 39 89
E-POST: vidar.stromsrud@autoplan.no

Kenneth Skjønhaug
Salgssjef Biladministrasjon

MOBIL: 97 67 35 46
E-POST: kenneth.skjonhaug@autoplan.no

Sulland Bilutleie

Vidar Haugen
Avdelingsleder Sulland Bilutleie

MOBIL: 91 91 80 07
E-POST: vidar.haugen@autoplan.no

Espen Klemetrud
Stasjonsansvarlig Lillehammer

MOBIL: 97 13 42 67
E-POST: espen.klemetrud@autoplan.no

Tom Bakken
Stasjonsansvarlig Hamar

MOBIL: 97 15 18 32
E-POST: tom.bakken@autoplan.no