Om AUTO PLAN

Biladministrasjon fra Auto Plan er en komplett løsning som forenkler bilholdet for offentlig sektor og private bedrifter. Våre ansatte og vårt biladministrasjons system gir deg fullt overblikk over bilparken, leasing, serviceavtaler, full kostnadskontroll og en driftssikker bilpark.

Selskapsinformasjon

Auto Plan AS ble etablert september 1999 og holder til i lyse og trivelige lokaler på Midtstranda, rett utenfor Hamar sentrum. Deres virksomhet omfatter forretningsområder innen blant annet administrasjon og leasing av kjøretøy mot bedriftsmarkedet, både offentlig og privat sektor. Auto Plan har i dag i 44 ansatte lokalisert i Hamar. Selskapet omsatte i 2018 for 775 millioner NOK.

Auto Plan sertifikater

  • Miljøfyrtårnsertifisert
  • Utilities NCE (Utilities Nordic & Central Europe) sertifisert
  • TransQ sertifisert

Auto Plan er et selskap i Sulland Gruppen - en av Norges største bilforhandlervirksomheter.

Miljøfyrtårn sertifisert

02886

kundeservice@autoplan.no

Orgnr: 981 038 223

Hovedkontor

Besøksadresse:
Midtstranda 65
2321 Hamar

Postadresse:
PB 4064, 2306 Hamar

Avdeling Oslo

Besøksadresse:
Hvamstubben 17
2013 Skjetten

Avdeling Trondheim

Besøksadresse:
Vestre Rosten 83
7075 Tiller

Avdeling Østfold

Besøksadresse:
J. Gundersensvei 2
1711 Sarpsborg

Salg Biladministrasjon

Christian Nordeng
Key Account Manager

MOBIL: 97 71 35 20
E-POST: christian.nordeng@autoplan.no

Frode Engdal
Key Account Manager

MOBIL: 95 72 38 23
E-POST: frode.engdal@autoplan.no

Øystein Østli
Bid Manager

MOBIL: 94 16 87 46
E-POST: oystein.ostli@autoplan.no

Arnfinn Berntsen
Salgsleder

MOBIL: 96 23 28 88
E-POST: arnfinn.berntsen@autoplan.no

Arild Smedås
Key Account Manager

MOBIL: 95 47 44 41
E-POST: arild.smedas@autoplan.no

Brede Johansen
Key Account Manager

MOBIL: 48 04 46 57
E-POST: brede.johansen@autoplan.no

Kundeservice

Kari Ingegerd Iversen
Kunderådgiver kundeservice

MOBIL: 99 55 45 99
E-POST: kari.iversen@autoplan.no

Roger Emilsen
Kundekonsulent

MOBIL: 91 31 65 15
E-POST: roger.emilsen@autoplan.no

Jørn Yngve Øybakken
Senior Kundekonsulent

MOBIL: 94 86 74 90
E-POST: jorn.oybakken@autoplan.no

Madeleine Skjærstad
Kunderådgiver Salgsstøtte

MOBIL: 90 41 06 91
E-POST: madeleine.skjarstad@autoplan.no

Reidar Westerhaug
Innkjøpskoordinator

MOBIL: 45 46 44 43
E-POST: reidar.westerhaug@autoplan.no

Roger Kristiansen
Teknisk Leder

MOBIL: 90 97 93 07
E-POST: roger.kristiansen@autoplan.no

Kjetil Evensen
Teamleder Salgsstøtte

MOBIL: 90 56 67 40
E-POST: kjetil.evensen@autoplan.no

Regnskap

Silje Tangen Synstad
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 90 05 96 94
E-POST: silje.synstad@autoplan.no

Hanne Mago
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 94 17 46 99
E-POST: hanne.mago@autoplan.no

Aina Midtlien
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 99 12 84 29
E-POST: aina.midtlien@autoplan.no

Øyvind Tryggeset Svendsen
Teamleder Regnskap – Returbil/Endringer leasing

MOBIL: 97 02 71 89
E-POST: oyvind.svendsen@autoplan.no

Christine Walle
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 91 38 63 39
E-POST: christine.walle@autoplan.no

Returbil

Geir Evenstad
Bruktbilselger

MOBIL: 90 59 32 27
E-POST: geir.evenstad@autoplan.no

Jon Eirik Thrane
Returbilkoordinator

MOBIL: 94 83 91 79
E-POST: jon.thrane@autoplan.no

Tore Andreassen
Takstkoordinator

MOBIL: 91 64 88 31
E-POST: tore.andreassen@autoplan.no

Anders Moberg
Bilklargjører

MOBIL: 90 01 14 40
E-POST: anders.moberg@autoplan.no

Genadijus Fiodorovas
Bilklargjører

MOBIL: 93 93 03 59
E-POST:

Mantas Balciunas
Bilklargjører

MOBIL: 93 94 99 31
E-POST:

Stig Arne Nettum
Bruktbilselger

MOBIL: 47 87 27 35
E-POST: stig.nettum@autoplan.no

Magnus Hansen
Salgsleder bruktbil

MOBIL: 46 42 88 65
E-POST: magnus.hansen@autoplan.no

Roar Standal
Leder Returbil

MOBIL: 90 05 84 00
E-POST: roar.standal@autoplan.no

Jonny Rustad
Bilklargjører

MOBIL: 94 10 67 17
E-POST: jonny.rustad@autoplan.no

Brede Torgersen
Bilklargjører

MOBIL: 90 47 66 87
E-POST: brede.torgersen@autoplan.no

Ledergruppen

Kenneth Skjønhaug
Salgssjef

MOBIL: 97 67 35 46
E-POST: kenneth.skjonhaug@autoplan.no

Hallgeir Henriksen
Produkt- og utviklingssjef

MOBIL: 91 12 55 32
E-POST: hallgeir.henriksen@autoplan.no

Cato Viken
Drift- og innkjøpssjef

MOBIL: 91 11 99 74
E-POST: cato.viken@autoplan.no

Tormod Kvam
Daglig Leder

MOBIL: 91 52 58 30
E-POST: tormod.kvam@autoplan.no

Gro Kokslien Østvold
Økonomisjef

MOBIL: 95 93 56 88
E-POST: gro.ostvold@autoplan.no

Vidar Strømsrud
Logistikk- og bruktbilsjef

MOBIL: 92 84 39 89
E-POST: vidar.stromsrud@autoplan.no

Sulland Bilutleie

Vidar Haugen
Avdelingsleder Sulland Bilutleie

MOBIL: 91 91 80 07
E-POST: vidar.haugen@autoplan.no

Espen Klemetrud
Stasjonsansvarlig Lillehammer

MOBIL: 97 13 42 67
E-POST: espen.klemetrud@autoplan.no

Tom Bakken
Stasjonsansvarlig Hamar

MOBIL: 97 15 18 32
E-POST: tom.bakken@autoplan.no