Om AUTO PLAN

Biladministrasjon fra Auto Plan er en komplett løsning som forenkler bilholdet for offentlig sektor og private bedrifter. Våre ansatte og vårt biladministrasjons system gir deg fullt overblikk over bilparken, leasing, serviceavtaler, full kostnadskontroll og en driftssikker bilpark.

Selskapsinformasjon

Auto Plan AS ble etablert september 1999 og holder til i lyse og trivelige lokaler på Midtstranda, rett utenfor Hamar sentrum. Deres virksomhet omfatter forretningsområder innen blant annet administrasjon og leasing av kjøretøy mot bedriftsmarkedet, både offentlig og privat sektor. Auto Plan har i dag i 47 ansatte fordelt på kontorer lokalisert i Oslo, Lillehammer, Gjøvik, Elverum, Trondheim, Sarpsborg og hovedkontoret på Hamar. Selskapet omsatte i 2017 for 755 millioner NOK.

Auto Plan sertifikater

  • Miljøfyrtårnsertifisert
  • Sellicha sertifisert
  • TransQ sertifisert
  • Auto Plan er AVIS-representant med ISO sertifikat
  • NS-EN ISO 14001 sertifisert

Auto Plan er et selskap i Sulland Gruppen - en av Norges største bilforhandlervirksomheter.

Miljøfyrtårn sertifisert

02886

kundeservice@autoplan.no

Orgnr: 981 038 223

Hovedkontor

Besøksadresse:
Midtstranda 65
2321 Hamar

Postadresse:
PB 4064, 2306 Hamar

Avdeling Oslo

Besøksadresse:
Hvamstubben 17
2013 Skjetten

Avdeling Trondheim

Besøksadresse:
Vestre Rosten 83
7075 Tiller

Avdeling Østfold

Besøksadresse:
J. Gundersensvei 2
1711 Sarpsborg

Salg Biladministrasjon

Christian Nordeng
Key Account Manager

MOBIL: 977 13 520
E-POST: christian.nordeng@autoplan.no

Ole Petter Vegel Finbråten
Key Account Manager

MOBIL: 915 23 860
E-POST: ole.finbraaten@autoplan.no

Frode Engdal
Key Account Manager

MOBIL: 957 23 823
E-POST: frode.engdal@autoplan.no

Øystein Østli
Bid Manager

MOBIL: 941 68 746
E-POST: oystein.ostli@autoplan.no

Arnfinn Berntsen
Key Account Manager

MOBIL: 962 32 888
E-POST: arnfinn.berntsen@autoplan.no

Arild Smedås
Key Account Manager

MOBIL: 954 74 441
E-POST: arild.smedas@autoplan.no

Brede Johansen
Key Account Manager

MOBIL: 480 44 657
E-POST: brede.johansen@autoplan.no

Marianne Gran
Key Account Manager (Barselspermisjon)

MOBIL: 901 27 542
E-POST: marianne.gran@autoplan.no

Jan Hexeberg
Key Account Manager

MOBIL:
E-POST: jan.hexeberg@autoplan.no

Kundeservice

Kari Ingegerd Iversen
Kunderådgiver kundeservice

MOBIL: 995 54 599
E-POST: kari.iversen@autoplan.no

Anita Sletli
Teamleder Kundeservice

MOBIL: 995 53 675
E-POST: anita.sletli@autoplan.no

Madeleine Skjærstad
Kunderådgiver Salgsstøtte

MOBIL: 904 10 691
E-POST: madeleine.skjarstad@autoplan.no

Reidar Westerhaug
Kunderådgiver Salgsstøtte

MOBIL: 454 64 443
E-POST: reidar.westerhaug@autoplan.no

Roger Kristiansen
Teknisk Leder

MOBIL: 909 79 307
E-POST: roger.kristiansen@autoplan.no

Kjetil Evensen
Teamleder Salgsstøtte

MOBIL: 905 66 740
E-POST: kjetil.evensen@autoplan.no

Siw Beate Sandberg Knudsen
Kunderådgiver kundeservice

MOBIL: 918 36 608
E-POST: siw.knudsen@autoplan.no

Yngve Tøraasen
Kontormedarbeider kundeservice/teknisk

MOBIL:
E-POST: yngve.toraasen@autoplan.no

Regnskap

Silje Tangen Synstad
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 900 59 694
E-POST: silje.synstad@autoplan.no

Øyvind Tryggeset Svendsen
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 970 27 189
E-POST: oyvind.svendsen@autoplan.no

Christine Walle
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 913 86 339
E-POST: christine.walle@autoplan.no

Kristin Nevjen
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 451 14 589
E-POST: kristin.nevjen@autoplan.no

Returbil

Jon Eirik Thrane
Returbilkoordinator

MOBIL: 948 39 179
E-POST: jon.thrane@autoplan.no

Sandra Engelstad
Bilklargjører

MOBIL:
E-POST:

Alexander Ringvold
Bilklargjører

MOBIL: 924 54 644
E-POST: alexander.ringvold@autoplan.no

Stig Arne Nettum
Bruktbilselger

MOBIL: 478 72 735
E-POST: stig.nettum@autoplan.no

Magnus Hansen
Bruktbilselger

MOBIL: 464 28 865
E-POST: magnus.hansen@autoplan.no

Roar Standal
Leder Returbil

MOBIL: 900 58 400
E-POST: roar.standal@autoplan.no

Jonny Rustad
Bilklargjører

MOBIL: 941 06 717
E-POST: jonny.rustad@autoplan.no

Kristoffer Myrseth
Bilklargjører

MOBIL: 450 14 240
E-POST: kristoffer.myrseth@autoplan.no

Brede Torgersen
Bilklargjører

MOBIL: 904 76 687
E-POST: brede.torgersen@autoplan.no

Ledergruppen

Jacob Fischer
Salg og markedsjef

MOBIL: 478 31 414
E-POST: jacob.fischer@autoplan.no

Hallgeir Henriksen
Produkt- og utviklingssjef

MOBIL: 911 25 532
E-POST: hallgeir.henriksen@autoplan.no

Cato Viken
Drift- og innkjøpssjef

MOBIL: 911 19 974
E-POST: cato.viken@autoplan.no

Tormod Kvam
Daglig Leder

MOBIL: 915 25 830
E-POST: tormod.kvam@autoplan.no

Gro Kokslien Østvold
Økonomisjef

MOBIL: 959 35 688
E-POST: gro.ostvold@autoplan.no

Vidar Strømsrud
Logistikk- og bruktbilsjef

MOBIL: 928 43 989
E-POST: vidar.stromsrud@autoplan.no

Bilutleie

Vidar Haugen
Avdelingsleder Avis

MOBIL: 919 18 007
E-POST: vidar.haugen@autoplan.no

Roger Emilsen
Stasjonssjef Hamar

MOBIL: 913 16 515
E-POST: roger.emilsen@autoplan.no

Hanne Mago
Kundeservice Bilutleie

MOBIL: 941 74 699
E-POST: hanne.mago@autoplan.no

Anne Marte Aae
Bilutleier Hamar

MOBIL: 415 21 079
E-POST: anne-marte.aae@autoplan.no

Espen Klemetrud
Bilutleier Lillehammer

MOBIL: 971 34 267
E-POST: espen.klemetrud@autoplan.no

Stein-Ove Bjerke
Stasjonssjef Gjøvik

MOBIL: 951 94 148
E-POST: stein-ove.bjerke@autoplan.no

Stian Owren Stranden
Bilutleier Gjøvik

MOBIL: 908 18 562
E-POST: stian.stranden@autoplan.no

Tom Bakken
Bilutleier Elverum

MOBIL: 467 60 750
E-POST: tom.bakken@autoplan.no

Molyte Rasa
Bilklargjører

MOBIL:
E-POST: molyte.rasa@autoplan.no

Katrine Røise
Bilutleier

MOBIL: 951 49 036
E-POST:

Morten Johansen
Bilutleier Hamar

MOBIL: 455 15 988
E-POST: morten.johansen@autoplan.no