Om autoplan

Våre sertifikater:

  • Miljøfyrtårnsertifisert
  • Utilities NCE (Utilities Nordic & Central Europe) sertifisert
  • TransQ-sertifisert

Autoplan er et selskap i Sulland - et av Norges største bilkonsern.


Selskapsinformasjon

Autoplan ble etablert september 1999 og holder til i nye, lyse og trivelige lokaler i Løten, rett utenfor Hamar. Deres virksomhet omfatter forretningsområder innen blant annet administrasjon og leasing av kjøretøy mot bedriftsmarkedet, både offentlig og privat sektor. Autoplan har i dag i 48 ansatte lokalisert i Løten. Selskapet omsatte i 2021 for 1. milliard NOK.

02886

kundeservice@autoplan.no

Orgnr: 981 038 223

Hovedkontor

Besøksadresse
Elgvegen 2, 2340 Løten

Postadresse
Postboks 4064, 2306 Hamar

Våre tjenester

Autoplan leverer produktet Proff-lease. Dette er en komplett løsning som forenkler bilholdet for offentlig sektor og private bedrifter. Våre ansatte og vårt biladministrasjonssystem gir deg full kontroll over bilparken, leasing, serviceavtaler, og kostander. Dette gir driftssikker bilpark.

Les om proff-lease

Autoplan har også Innlandets største bruktbilutsalg. Bilene er i hovedsak tidligere leasingbiler.

Veien fremover

Autoplan har også Innlandets største bruktbilutsalg. Bilene er i hovedsak tidligere leasingbiler.

Se vårt bruktbilutvlag

Salg Biladministrasjon

Frode Engdal
Key Account Manager Nysalg

Mobil:95 72 38 23
E-post: frode.engdal@autoplan.no

Øystein Østli
Bid Manager

Mobil:94 16 87 46
E-post: oystein.ostli@autoplan.no

Arnfinn Berntsen
Key Account Manager

Mobil:96 23 28 88
E-post: arnfinn.berntsen@autoplan.no

Arild Smedås
Key Account Manager

Mobil:95 47 44 41
E-post: arild.smedas@autoplan.no

Brede Johansen
Key Account Manager

Mobil:48 04 46 57
E-post: brede.johansen@autoplan.no

Christian Nordeng
Key Account Manager

Mobil:97 71 35 20
E-post: christian.nordeng@autoplan.no

Reidar Westerhaug
Key Account Manager Nysalg

Mobil:45 46 44 43
E-post: reidar.westerhaug@autoplan.no

Bruktbil

Emil Nybakken Aker
Bilselger

Mobil:46 82 52 05
E-post: emil.aker@autoplan.no

Stig Arne Nettum
Bilselger

Mobil:47 87 27 35
E-post: stig.nettum@autoplan.no

Roar Standal
Salgssjef Bruktbil

Mobil:90 05 84 00
E-post: roar.standal@autoplan.no

Jonatan Nærstad
Bilselger

Mobil:41 45 44 84
E-post: jonatan.narstad@autoplan.no

Kundeservice

Kjetil Evensen
Inneselger

Mobil:90 56 67 40
E-post: kjetil.evensen@autoplan.no

Madeleine Skjærstad
Kundekonsulent

Mobil:95 94 94 30
E-post: madeleine.skjarstad@autoplan.no

Kari Ingegerd Iversen
Kundemedarbeider

Mobil:99 55 45 99
E-post: kari.iversen@autoplan.no

Silje Tangen Synstad
Kundemedarbeider

Mobil:90 05 96 94
E-post: silje.synstad@autoplan.no

Hallgeir Henriksen
Controller

Mobil:91 12 55 32
E-post: hallgeir.henriksen@autoplan.no

Jørn Yngve Øybakken
Teamleder Forsvaret

Mobil:94 86 74 90
E-post: jorn.oybakken@autoplan.no

Håvard Haug Underthun
Leder kundeservice

Mobil:41 33 67 44
E-post: havard.underthun@autoplan.no

Frank Robert Grytten
Kundekonsulent – Offentlig

Mobil:48 07 02 21
E-post: frank.grytten@autoplan.no

Veronica Lund
Kundekonsulent

Mobil:92 69 11 35
E-post: veronica.lund@autoplan.no

Caroline Heiberg
Kundekonsulent

Mobil:97 07 50 56
E-post: caroline.heiberg@autoplan.no

Maria Hagavik
Kundekonsulent

Mobil:97 97 64 88
E-post: maria.hagavik@autoplan.no

Robert Coupe
Kundekonsulent – Offentlig

Mobil:95 92 02 00
E-post: robert.coupe@autoplan.no

Steffen Tingvoll Evensen
Kundekonsulent

Mobil:98 87 71 23
E-post: steffen.evensen@autoplan.no

Camilla Gonstad Nøss
Kundekonsulent

Mobil:48 00 51 69
E-post: camilla.noss@autoplan.no

Teknisk

Roger Kristiansen
Teknisk Leder

Mobil:90 97 93 07
E-post: roger.kristiansen@autoplan.no

Martin Olafsen
Bilteknisk konsulent

Mobil:47 51 75 33
E-post: martin.olafsen@autoplan.no

Innkjøp

Carsten Walmsnæss
Innkjøpskoordinator

Mobil:90 24 86 91
E-post: Carsten.Walmsness@autoplan.no

Regnskap

Øyvind Tryggeset Svendsen
Teamleder Regnskap

Mobil:97 02 71 89
E-post: oyvind.svendsen@autoplan.no

Hanne Mago
Regnskapsmedarbeider

Mobil:94 17 46 99
E-post: hanne.mago@autoplan.no

Aina Midtlien
Regnskapsmedarbeider

Mobil:99 12 84 29
E-post: aina.midtlien@autoplan.no

Hilde Nordholm
Regnskapsmedarbeider

Mobil:95 90 78 23
E-post: hilde.nordholm@autoplan.no

Anette Garcia De Presno
Regnskapsmedarbeider

Mobil:91 19 34 32
E-post: anette.presno@autoplan.no

Ann Kristin Konradsen
Regnskapsmedarbeider

Mobil:97 64 65 79
E-post: ann.kristin.konradsen@autoplan.no

Returbil

Jonny Rustad
Bilklargjører

Mobil:94 10 67 17
E-post: jonny.rustad@autoplan.no

Brede Torgersen
Bilklargjører

Mobil:90 47 66 87
E-post: brede.torgersen@autoplan.no

Jon Eirik Thrane
Bruktbilkoordinator

Mobil:94 83 91 79
E-post: jon.thrane@autoplan.no

Roger Emilsen
Driftsleder

Mobil:91 31 65 15
E-post: roger.emilsen@autoplan.no

Tore Andreassen
Teknisk leder

Mobil:91 64 88 31
E-post: tore.andreassen@autoplan.no

Genadijus Fiodorovas
Bilklargjører

Mobil:93 93 03 59
E-post:

Mantas Balciunas
Bilklargjører

Mobil:93 94 99 31
E-post:

Remco Vos
Hjelpearbeider mekanisk

Mobil:90 73 74 45
E-post: remco.vos@autoplan.no

Sondre Holmin Kjeldstadli
Mekaniker

Mobil:48 19 02 80
E-post: sondre.holmin.kjeldstadli@autoplan.no

Tomas Voveris
Bilklargjører

Mobil:46 56 38 35
E-post: tomas.voveris@autoplan.no

Fredrik Nordlien
Verksted koordinator

Mobil:95 96 80 69
E-post: fredrik.nordlien@autoplan.no

Benjamin Hansen Fjelland
Lærling bilklargjører

Mobil:40 76 32 13
E-post: benjamin.fjelland@autoplan.no

Ledergruppen

Cato Viken
Drift- og innkjøpssjef

Mobil:91 11 99 74
E-post: cato.viken@autoplan.no

Tormod Kvam
Daglig Leder

Mobil:91 52 58 30
E-post: tormod.kvam@autoplan.no

Gro Kokslien Østvold
Økonomisjef

Mobil:95 93 56 88
E-post: gro.ostvold@autoplan.no

Vidar Strømsrud
Logistikk- og bruktbilsjef

Mobil:92 84 39 89
E-post: vidar.stromsrud@autoplan.no

Kenneth Skjønhaug
Salgssjef Biladministrasjon

Mobil:97 67 35 46
E-post: kenneth.skjonhaug@autoplan.no

Jo Morten Nordbye
Markedssjef

Mobil:92 83 35 88
E-post: jo.morten.nordbye@autoplan.no

Bilutleie

Vidar Haugen
Avdelingsleder Sulland Bilutleie

Mobil:91 91 80 07
E-post: vidar.haugen@autoplan.no

Espen Klemetrud
Stasjonsansvarlig Lillehammer

Mobil:97 13 42 67
E-post: espen.klemetrud@autoplan.no

Tom Bakken
Stasjonsansvarlig Hamar

Mobil:97 15 18 32
E-post: tom.bakken@autoplan.no

Kontaktskjema