Om Autoplan

Selskapsinformasjon
Autoplan ble etablert september 1999 og holder til i nye, lyse og trivelige lokaler i Løten, rett utenfor Hamar. Vår virksomhet omfatter forretningsområder innen profesjonell leasing og administrasjon av kjøretøy mot offentlig sektor og private bedrifter. Autoplan har i dag  48 ansatte lokalisert i Løten. Selskapet omsatte i 2021 for 1. milliard NOK.

Våre sertifikater

  • Miljøfyrtårnsertifisert
  • Utilities NCE (Utilities Nordic & Central Europe) sertifisert
  • TransQ-sertifisert

Autoplan er et selskap i Sulland - et av Norges største privateide bilkonsern.

Våre tjenester

Autoplan leverer produktet Proff-lease. Dette er en komplett løsning som forenkler bilholdet for offentlig sektor og private bedrifter. Våre ansatte og vårt biladministrasjonssystem gir deg full kontroll over bilparken, leasing, serviceavtaler, og kostander. Dette gir en driftssikker bilpark. 

Les mer om Proff-lease 

Autoplan har også Innlandets største bruktbilutsalg. Bilene er i hovedsak tidligere leasingbiler.

Se alle våre bruktbiler

Miljøfyrtårn sertifisert

02886

kundeservice@autoplan.no

Orgnr: 981 038 223

Hovedkontor

Besøksadresse:
Elgvegen 2
2340 Løten


Salg Biladministrasjon

Frode Engdal
Key Account Manager Nysalg

MOBIL: 95 72 38 23
E-POST: frode.engdal@autoplan.no

Øystein Østli
Bid Manager

MOBIL: 94 16 87 46
E-POST: oystein.ostli@autoplan.no

Arnfinn Berntsen
Key Account Manager

MOBIL: 96 23 28 88
E-POST: arnfinn.berntsen@autoplan.no

Arild Smedås
Key Account Manager

MOBIL: 95 47 44 41
E-POST: arild.smedas@autoplan.no

Brede Johansen
Key Account Manager

MOBIL: 48 04 46 57
E-POST: brede.johansen@autoplan.no

Christian Nordeng
Key Account Manager

MOBIL: 97 71 35 20
E-POST: christian.nordeng@autoplan.no

Salg Bruktbil

Emil Nybakken Aker
Bruktbilselger

MOBIL: 46 82 52 05
E-POST: emil.aker@autoplan.no

Stig Arne Nettum
Bruktbilselger

MOBIL: 47 87 27 35
E-POST: stig.nettum@autoplan.no

Roar Standal
Salgssjef Bruktbil

MOBIL: 90 05 84 00
E-POST: roar.standal@autoplan.no

Jonatan Nærstad
Bilselger bruktbil

MOBIL: 41 45 44 84
E-POST: jonatan.narstad@autoplan.no

Kundeservice

Roger Kristiansen
Teknisk Leder

MOBIL: 90 97 93 07
E-POST: roger.kristiansen@autoplan.no

Kjetil Evensen
Teamleder næring

MOBIL: 90 56 67 40
E-POST: kjetil.evensen@autoplan.no

Reidar Westerhaug
Teamleder

MOBIL: 45 46 44 43
E-POST: reidar.westerhaug@autoplan.no

Madeleine Skjærstad
Kundekonsulent

MOBIL: 95 94 94 30
E-POST: madeleine.skjarstad@autoplan.no

Kari Ingegerd Iversen
Kunderådgiver

MOBIL: 99 55 45 99
E-POST: kari.iversen@autoplan.no

Silje Tangen Synstad
Kunderådgiver

MOBIL: 90 05 96 94
E-POST: silje.synstad@autoplan.no

Hallgeir Henriksen
Controller

MOBIL: 91 12 55 32
E-POST: hallgeir.henriksen@autoplan.no

Jørn Yngve Øybakken
Teamleder Forsvaret

MOBIL: 94 86 74 90
E-POST: jorn.oybakken@autoplan.no

Håvard Haug Underthun
Teamleder Offentlig

MOBIL: 41 33 67 44
E-POST: havard.underthun@autoplan.no

Frank Robert Grytten
Konsulent Team Offentlig

MOBIL: 48 07 02 21
E-POST: frank.grytten@autoplan.no

Martin Olafsen
Bilteknisk konsulent

MOBIL: 47 51 75 33
E-POST: martin.olafsen@autoplan.no

Veronica Lund
Kundekonsulent

MOBIL: 92 69 11 35
E-POST: veronica.lund@autoplan.no

Caroline Heiberg
Kundekonsulent

MOBIL: 97 07 50 56
E-POST: caroline.heiberg@autoplan.no

Maria Hagavik
Kundekonsulent

MOBIL: 97 97 64 88
E-POST: maria.hagavik@autoplan.no

Regnskap

Øyvind Tryggeset Svendsen
Teamleder Regnskap

MOBIL: 97 02 71 89
E-POST: oyvind.svendsen@autoplan.no

Hanne Mago
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 94 17 46 99
E-POST: hanne.mago@autoplan.no

Aina Midtlien
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 99 12 84 29
E-POST: aina.midtlien@autoplan.no

Hilde Nordholm
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 95 90 78 23
E-POST: hilde.nordholm@autoplan.no

Anette Garcia De Presno
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 91 19 34 32
E-POST: anette.presno@autoplan.no

Ann Kristin Konradsen
Regnskapsmedarbeider

MOBIL: 97 64 65 79
E-POST: ann.kristin.konradsen@autoplan.no

Returbil

Jonny Rustad
Bilklargjører

MOBIL: 94 10 67 17
E-POST: jonny.rustad@autoplan.no

Brede Torgersen
Bilklargjører

MOBIL: 90 47 66 87
E-POST: brede.torgersen@autoplan.no

Jon Eirik Thrane
Bruktbilkoordinator

MOBIL: 94 83 91 79
E-POST: jon.thrane@autoplan.no

Roger Emilsen
Driftsleder

MOBIL: 91 31 65 15
E-POST: roger.emilsen@autoplan.no

Tore Andreassen
Teknisk leder

MOBIL: 91 64 88 31
E-POST: tore.andreassen@autoplan.no

Genadijus Fiodorovas
Bilklargjører

MOBIL: 93 93 03 59
E-POST:

Mantas Balciunas
Bilklargjører

MOBIL: 93 94 99 31
E-POST:

Remco Vos
Hjelpearbeider mekanisk

MOBIL: 90 73 74 45
E-POST: remco.vos@autoplan.no

Sondre Holmin Kjeldstadli
Mekaniker

MOBIL: 48 19 02 80
E-POST: sondre.holmin.kjeldstadli@autoplan.no

Tomas Voveris
Bilklargjører

MOBIL: 46 56 38 35
E-POST: tomas.voveris@autoplan.no

Ledergruppen

Cato Viken
Drift- og innkjøpssjef

MOBIL: 91 11 99 74
E-POST: cato.viken@autoplan.no

Tormod Kvam
Daglig Leder

MOBIL: 91 52 58 30
E-POST: tormod.kvam@autoplan.no

Gro Kokslien Østvold
Økonomisjef

MOBIL: 95 93 56 88
E-POST: gro.ostvold@autoplan.no

Vidar Strømsrud
Logistikk- og bruktbilsjef

MOBIL: 92 84 39 89
E-POST: vidar.stromsrud@autoplan.no

Kenneth Skjønhaug
Salgssjef Biladministrasjon

MOBIL: 97 67 35 46
E-POST: kenneth.skjonhaug@autoplan.no

Jo Morten Nordbye
Markedssjef

MOBIL: 92 83 35 88
E-POST: jo.morten.nordbye@autoplan.no

Sulland Bilutleie

Vidar Haugen
Avdelingsleder Sulland Bilutleie

MOBIL: 91 91 80 07
E-POST: vidar.haugen@autoplan.no

Espen Klemetrud
Stasjonsansvarlig Lillehammer

MOBIL: 97 13 42 67
E-POST: espen.klemetrud@autoplan.no

Tom Bakken
Stasjonsansvarlig Hamar

MOBIL: 97 15 18 32
E-POST: tom.bakken@autoplan.no