Har du noen gang fått en bom- eller parkeringsfaktura med et gebyr på toppen av selve passeringen? Det kan være en liten kostnad, men har du flere biler og mange passeringer, kan slike gebyrer fort bli unødvendige kroner ut av bedriftens lomme.
Autoplan tilbyr nå et nytt produkt som gjør at bompasseringer hos NorgesBom og parkering hos YouPark kan faktureres automatisk til Autoplan. Løsningen kan brukes på alle kjøretøy – både leasingbiler og egeneide biler.
"Vi ønsker hele tiden å finne løsninger som gjør det enklere og mer lønnsomt å ha bil gjennom Autoplan. Dette er en tjeneste som kan redusere noen av de unødvendige kostnadene kundene ellers kan få", sier Cato Viken, drift- og innkjøpssjef i Autoplan.
Du får en enklere håndtering av bom og parkering, samtidig som du kan redusere enkelte av gebyrene som ellers kan følge med faktureringen. Det er ingen endring i hvordan bilen brukes, og løsningen kan benyttes på hele eller deler av bilparken.
Har kjøretøyet allerede et aktivt abonnement eller er registrert for varslinger hos NorgesBom eller YouPark, må dette avsluttes før kjøretøyet kan registreres via Autoplan.
Det påløper merverdiavgift på tjenesten
Bytt i dag
Vil du vite mer eller komme i gang? Ta kontakt med kundeservice@autoplan.no.
Hold deg oppdatert på hva som skjer hos Autoplan, og få tips og triks til alt som har med bil å gjøre.